Hakkımızda

ÖZLEM İÇ GİYİM 1985 YILINDA İÇ GİYİM İMALATI İLE TEKSTİL SEKTÖRÜNE GİRMİSTİR.DAHA SONRALARI İSE 1992 YILINDA İSTANBUL YEŞİLDİREK DE TOPTAN SATIŞ MAGAZASI AÇMIŞ VE BUGUNLERINE GELMİŞTİR.

SEKTÖRDE 25 SENESİNİ GERİDE BIRAKAN FİRMAMIZ,TÜRKİYE ÇAPINDA İSMİ İLE KALİTESİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜMÜŞ VE ADI İLE ARANAN BİR MARKA OLMUŞTUR.TÜRKİYE GENELİNDE YÜKSELEN FİRMAMIZ NEWWEAVE ÖZLEM,DONEX FORMEN VE DNX MARKALARIYLA BAŞTA ALMANYA AZERBEYCAN RUSYA SİRBISTAN BOSNA YUNANİSTAN NİJERYA VE BİR ÇOK ARAP DEVLETLERİ OLMAK ÜZERE ÇOK SAYIDA ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR.

İMALATINA İSTANBUL ZEYTİNBURNUNDA DEVAM EDEN VE SONRASINDA ZONGULDAK İLİ KİLİMLİ İLÇESİNDE AÇTIĞI 4000 M2 LİK YENİ FABRİKASIYLA ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIRAN FİRMAMIZ DENEYİMLİ PERSONELİ VE SON SİSTEM MAKİNE PARKURU İLE KALİTELİ VE HİJYENİK ÜRÜNLER ÜRETMEKTEDİR.

YAPILAN HER İŞTE İNSAN SAGLIGINA VE ÜRÜN KALİTESİNE ÖZEN GÖSTEREN FİRMAMIZIN TÜM ÜRÜNLERİNDE BUNU RAHATLIKLA FARKEDEBİLİRSİNİZ.

BAY BAYAN VE ÇOCUK İÇ GİYİMİ BAYAN BİKİNİ PİJAMA SABAHLIK VE GECELİK ÇEŞİTLERİYE HER ZAMAN SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK GAYRETİNDE OLAN FİRMAMIZIN AMACI TÜKETİCİYE EN İYİYİ EN GÜZELİ VE EN KALİTELİYİ SUNARKEN HER KESİMDEN İNSANIN ALABİLECEGİ UYGUN FİYATLARDA ÜRÜNLER SUNMAK OLMUŞTUR.