Hakkımızda

Özlem İç Giyim 1985 Yılında İç Giyim İmalatı İle Tekstil Sektörüne Girmistir.Daha Sonraları İse 1992 Yılında İstanbul Yeşildirek De Toptan Satış Magazası Açmış Ve Bugunlerıne Gelmiştir.

Sektörde 25 Senesini Geride Bırakan Firmamız,Türkiye Çapında İsmi İle Kalitesi İle Her Geçen Gün Büyümüş Ve Adı İle Aranan Bir Marka Olmuştur.Türkiye Genelinde Yükselen Firmamız Newweave Özlem,Donex Formen Ve Dnx Markalarıyla Başta Almanya Azerbeycan Rusya Sirbıstan Bosna Yunanistan Nijerya Ve Bir Çok Arap Devletleri Olmak Üzere Çok Sayıda Ülkeye İhracat Yapmaktadır.

İmalatına İstanbul Zeytinburnunda Devam Eden Ve Sonrasında Zonguldak İli Kilimli İlçesinde Açtığı 4000 M2 Lik Yeni Fabrikasıyla Üretim Kapasitesini Artıran Firmamız Deneyimli Personeli Ve Son Sistem Makine Parkuru İle Kaliteli Ve Hijyenik Ürünler Üretmektedir.

Yapılan Her İşte İnsan Saglıgına Ve Ürün Kalitesine Özen Gösteren Firmamızın Tüm Ürünlerinde Bunu Rahatlıkla Farkedebilirsiniz.

Bay Bayan Ve Çocuk İç Giyimi Bayan Bikini Pijama Sabahlık Ve Gecelik Çeşitleriye Her Zaman Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek Gayretinde Olan Firmamızın Amacı Tüketiciye En İyiyi En Güzeli Ve En Kaliteliyi Sunarken Her Kesimden İnsanın Alabilecegi Uygun Fiyatlarda Ürünler Sunmak Olmuştur.